EFEKTY
& VIDEO MARKETING

Stworzone dla Ciebie obrazy, jako film, stają się Twoją prezentacją. W ADDLANDER mówimy, że video „zatrudnia się” w Twojej firmie i pracuje dla Ciebie.
Z obrazu powstaje znajomość marki, ze znajomości buduje się świadomość, świadomości kreuje wizerunek, a wizerunek tworzy „warm relation” a później sympatię. Wszystkie kolejne etapy konstruują emocjonalną relację z marką, a jeśli ten proces będzie zrealizowany prawidłowo, to szybko zauważysz efekty w postaci wzrostu sprzedaży i popularności Twojego brandu.
Wyznaczony cel zawsze pozostaje w centrum kampanii. Zdefiniowane KPI są regularnie sprawdzane i weryfikowane. Bez względu na to, ile intuicji i kreatywności włożono w produkcję video, nasze analizy marketingowe skupiają się wyłącznie na danych i faktach. Dzięki temu zawsze masz przegląd ROI swojego filmu.
Kiedy Klienci powierzają nam koordynację działań mediowych i nadzór nad emisją filmów, to dokładnie w tym momencie video staje się narzędziem marketingowym, które Cię reprezentuje i sprzedaje Twoje produkty.